kontakt Facebook

Otázky a odpovědi

 

Na této stránce reagujeme na nejčastější dotazy, které se týkají cestování v rámci Integrovaného dopravního systému Jihočeského kraje.

Upozornění pro uživatele předplatních kuponů

Dovolujeme si upozornit držitele předplatních kuponů na podmínky jejich skladování uvedené na zadní straně. Vzhledem k tomu, že jsou vytištěny na termocitlivém papíře, upozorňujeme zejména na skutečnost, že kupon NESMÍ být zataven do laminovací folie. Důsledkem je totiž ztráta jeho čitelnosti, a tím i jeho platnosti, za kterou bohužel nemůžeme nést odpovědnost. Děkujeme za pochopení.

Kde mi platí jízdenka IDS JK? 

U všech zaintegrovaných dopravců - ARRIVA vlaky, Commet plus, České dráhy, ČSAD Autobusy České Budějovice (obchodní značka busem), GW BUS (dříve ČSAD JIHOTRANS), GW TRAIN REGIO  na vyjmenovaných linkách či zaintegrovaných úsecích linek. Ve vozidlech MHD České Budějovice je s platností od 1. ledna 2018 možné využívat příslušnou variantu jízdenky IDS JK na všech linkách bez omezení. 

Kde je možné si nechat vystavit průkaz IDS JK?

Průkaz IDS JK je možné si nechat vystavit za 30 Kč na těchto předprodejních místech: pokladny GW BUS na autobusových nádražích v Českých Budějovicích, Trhových Svinech a Týně nad Vltavou, pokladny ČD v Českých Budějovicích a Zlivi, pokladna GWTR na železniční stanici Český Krumlov a pokladna ČSAD Autobusy České Budějovice v Českém Krumlově. 

Je možné zakoupit jízdenku a vystavit průkazku IDS JK na pokladách Dopravního podniku města České Budějovice?

Ano, od 1. dubna 2017 je možné si nechat vystavit průkazku a zakoupit časovou jízdenku i v informační kanceláři MHD ČB v Mercury centru.